Fotbalisté Čáslavi porazili Benátky nad Jizerou 3:2

09.11.2018
SK Benátky nad Jizerou - FK Čáslav 3 : 2

BRANKY
Branky: 14. Mžič, 27. Kocourek, 88. Gidion - 5. Vančura, 66. Hannich.

SESTAVA
Benátky n. J.: Straka - Sudek, Glöckner, Horák (66. Procházka), Kysela, Šimeček, Kocourek (78. Tochukwu), Boček, Mžič (86. Gidion), Borovička, Dohnalík (86. Košek). Trenér Lukáš Jarolím. Čáslav: Kubát - Skokan, J. Petrů, Mráz, Kunášek (89. Růžička) - Mlynka (87. Strnad), Vebr (46. T. Kopp), Vančura, Vocel (25. Kořínek), Hannich - Jícha. Trenér Radim Truksa.Čáslavští do nedělního zápasu vstoupili parádně: Už v 5. minutě Vančura otevřel skóre - 0:1.

„Honza Jícha sice už ve druhé minutě neproměnil samostatný únik, potom jsme ale odvrátili obrannou standardku a pěkný brejk zakončil Vančura," uvedl k začátku zápasu trenér Čáslavi Radim Truksa. „Potom jsme se trochu vytratili, domácí byli kombinačně a herně lepší, nám vydržel elán zhruba deset minut," přiznal. Ve 14. minutě Benátky skóre dorovnaly na 1:1. „Nezachytili jsme náběh z druhé vlny a po centru uklidil míč z malého vápna sám Mžič," popisoval vyrovnání kouč. Domácí se v první půli trefili ještě jednou.

„Přišel jednoduchý centr na zadní tyč, brankář Kubát bez ataku bohužel míč neudržel a byl z toho gól na 2:1. Michal si při druhé brance dnes vybral slabší chvilku," poznamal trenér a k druhému poločasu doplnil: „Rozestavení jsme o přestávce přeházeli a ve druhé půli jsme byli lepším týmem. Odměnou bylo vyrovnání Hannicha hlavou po rohovém kopu na 2:2. Všichni jsme věřili, že jsme schopní zápas i otočit, protože jsme na to příležitosti měli."

Nakonec ale Čáslav odjela z Benátek bez bodu. „Dostali jsme branku ze standardky těsně před koncem na 3:2 a nebereme ani bod. První poločas se nám nepovedl, za ten druhý bych kluky rád pochválil, bohužel z toho dnes nic není," uzavřel Radim Truksa.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Kutnohorska